KRAV MAGA 360

Krav Maga dla Biznesu | Poznań

Krav Maga dla Firm

Klub Krav Maga 360 tworzy grupa wykwalifikowanych instruktorów, którym nie jest obojętne krzewienie kultury fizycznej oraz zdrowego stylu życia u ludzi w każdym wieku. Prowadzenie zajęć to dla nas nie tylko praca ale i pasja, która sprawia nam ogromną przyjemność.

Jesteś zainteresowany Naszą ofertą?

napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w szkoleniach grupowych, indywidualnych oraz specjalistycznych. Nasi instruktorzy posiadają specjalizacje m.in. obrony przed napastnikiem uzbrojonym w broń palną (długą i krótką) oraz obrony i walki nożem, ochrona osób trzecich, walkach w ciasnych pomieszczeniach (Close Quarter Battle), kursy samoobrony dla kobiet, zajęcia dla dzieci, zajęcia kettlebell.

Kontakt

tel. +48 727 907 468  gb  de

POKAZY KRAV MAGA

Chcecie Państwo uświetnić festyn lub imprezę pokazem walki Krav Maga? Oprócz zwykłych szkoleń tworzymy też widowiskowe i realistyczne pokazy walki z użyciem technik Krav Maga, które zachwycą nawet najbardziej wymagających widzów!

INTEGRACJA PRACOWNIKÓW I KORZYŚCI DLA FIRMY

Organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników daje firmie ogromne korzyści. Zgrany zespół pracuje wydajniej, atmosfera w pracy staje się lepsza. Podczas naszych szkoleń stosujemy częstą zmianę partnerów treningowych aby każdy mógł poćwiczyć z każdym. W czasie szkoleń uczestnicy pracują także w większych grupach, dzięki temu uczą się pracy zespołowej i wspólnego rozwiązywania problemów.

SZKOLENIE SKROJONE NA MIARĘ

Nasze szkolenia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Możliwe jest dowolne mieszanie różnych specjalizacji w ramach jednego szkolenia (np. trening z nożem oraz obrona przed bronią palną), układanie dowolnych scenariuszy, wplatanie elementów pokazu w szkolenie z uczestnikami.

Możliwy jest dojazd do klienta w dowolne miejsce w Polsce jak również zorganizowanie szkolenia na naszej sali lub plenerze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów międzynarodowych oferujemy przeprowadzenie szkolenia w języku angielskim bądź niemieckim.

USŁUGI DODATKOWE

Jako dodatek do naszej oferty proponujemy też konsultacje w zakresie treningów, diety i suplementacji dla uczestników szkoleń.

Zależnie od zapotrzebowania Klienta po odbyciu szkolenia istnieje możliwość zorganizowania punktu konsultacyjnego, aby każdy Uczestnik mógł zadać pytanie.

FAST (Firearms Survival Tactics)

Jest to cykl szkoleń których głównym zagadnieniem jest obrona przed napastnikiem uzbrojonym w pistolet lub karabin. W programie między innymi odbieranie broni, obezwładnianie osoby uzbrojonej, zachowanie wobec takiej osoby a także szkolenie obrony przed szaleńcem/terrorystą z bronią.

Szkolenia FAST zawierają mnóstwo sytuacji scenariuszowych, gdzie odgrywane są sceny, które mogą przytrafić się w rzeczywistości. Niejednokrotnie uczestnicy muszą współpracować ze sobą aby wyjść cało z sytuacji zagrożenia.

CITY EXTREME/CQB

Specjalizujemy się również w szkoleniach pod hasłem „City Extreme”, praca w warunkach miejskich – tramwaj, autobus, wagon kolejowy, klub/restauracja, przejścia podziemne, ochrona bliskich osób. W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z naturalnym środowiskiem, w którym może wystąpić sytuacja zagrożenia, dzięki czemu w razie konieczności, łatwiej jest im działać.

CQB/CITY EXTREME to nie tylko trening przydatnych zachowań, jest to również wspaniała przygoda, niecodzienne wspomnienia oraz oryginalny pomysł na integrację pracowników!

KNIFE FIGHTING

Nasi instruktorzy prowadzą również zajęcia z walki nożem oraz obrony przed nim. W zakresie szkoleń między innymi walka nóż na nóż, odbieranie noża, obrona przed nożem, gdy obrońca nie ma broni oraz użycie broni improwizowanej przeciwko atakowi nożem.

SAMOOBRONA DLA KOBIET

Prowadzimy szkolenia dla zamkniętych grup kobiecych. Na treningach poruszane są zarówno aspekty psychologiczne samoobrony jak i specjalnie dobrane techniki odpowiadające na najczęstsze akty agresji wobec kobiet.

Głównym założeniem szkoleń samoobrony dla kobiet jest jak najszybsze przyswojenie prostych i uniwersalnych technik pozwalających poradzić sobie z większym i silniejszym agresorem.

OCHRONA OSÓB TRZECICH/VIP PROTECTION

Kolejną specjalizacją naszych szkoleń jest ochrona osób trzecich. W programie zajęć jest m.in. osłanianie osoby, ewakuacja, techniki obezwładniania napastnika. Przydatne nie tylko służbom mundurowym ale każdemu, komu nie jest obojętne bezpieczeństwo bliskich osób.

KRAV MAGA KIDS

Mamy także ofertę dla najmłodszych! Nasze animatorki, instruktorki Krav Maga Kids zadbają o to, aby dzieci spędziły miło czas jednocześnie ucząc się podstawowych zasad bezpieczeństwa – wszystko w formie zabawy ruchowej z mnóstwem uśmiechu i radości! Zajęcia KM Kids mogą uświetnić dziecięce urodziny, balik, półkolonie. Minimalny wiek dzieci to 5 lat.

Krav Maga 360


Pytania i odpowiedzi

Krav Maga 360


Historia

Krav Maga 360


Stopnie

Krav Maga 360


Sprzęt treningowy