KRAV MAGA 360

Krav Maga Eventy dla Biznesu | Poznań

Krav Maga Eventy / Incentive

Klub Krav Maga 360 tworzy grupa wykwalifikowanych instruktorów, którym nie jest obojętne krzewienie kultury fizycznej oraz zdrowego stylu życia u ludzi w każdym wieku. Prowadzenie zajęć to dla nas nie tylko praca ale i pasja, która sprawia nam ogromną przyjemność.

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w szkoleniach grupowych, indywidualnych oraz specjalistycznych. Nasi instruktorzy posiadają specjalizacje m.in. obrony przed napastnikiem uzbrojonym w broń palną (długą i krótką) oraz obrony i walki nożem, ochrona osób trzecich, walkach w ciasnych pomieszczeniach (Close Quarter Battle), kursy samoobrony dla kobiet, zajęcia dla dzieci, zajęcia kettlebell.

POKAZY KRAV MAGA

Chcecie Państwo uświetnić festyn lub imprezę pokazem walki Krav Maga? Oprócz zwykłych szkoleń tworzymy też widowiskowe i realistyczne pokazy walki z użyciem technik Krav Maga, które zachwycą nawet najbardziej wymagających widzów!

STRZELNICA WIATRÓWKOWA

Strzelanie sportowe z wiatrówki krótkiej i długiej, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów strzelania sportowego to ogromna przyjemność dla Małych i Dużych! Do dyspozycji mobilne stanowisko strzeleckie, które możemy ustawić w miejscu wskazanym przez Klienta.

STRZELANIE DYNAMICZNE ASG

ferujemy dynamiczne szkolenia strzeleckie z bronią pneumatyczną ASG (na kulki plastikowe). Szkolenie zawiera między innymi: trening dobywania i obsługi broni, pozycje strzeleckie, statyczne strzelanie do tarcz, strzelanie w ruchu, scenariusze strzeleckie. Używamy broni krótkiej zasilanej gazem green gas, zapewniamy niezbędny sprzęt do odbycia szkolenia.

TRENINGI KETTLEBELL

Prowadzimy treningi z użyciem odważników kulowych kettlebell w oparciu o metodę HardStyle Pavla Tsatsouline’a, autora bestsellerowej książki „Nagi Wojownik”. Jest to najskuteczniejsza metoda treningowa z odważnikami, która rozwija całe ciało. Polecamy ją szczególnie osobom, które mają siedzącą pracę (pracownicy biurowi, kierowcy itd.), gdyż przyczyniają się do zmniejszenia bólu pleców oraz działają dobroczynnie na kręgosłup. Trening idealny dla kobiet jak i mężczyzn. Maksymalna liczba uczestników na jednym treningu to 20 osób.

Jesteś zainteresowany Naszą ofertą?

napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą

USŁUGI DODATKOWE

Jako dodatek do naszej oferty proponujemy też konsultacje w zakresie treningów, diety i suplementacji dla uczestników szkoleń.

Zależnie od zapotrzebowania Klienta po odbyciu szkolenia istnieje możliwość zorganizowania punktu konsultacyjnego, aby każdy Uczestnik mógł zadać pytanie.

Kontakt

tel. +48 727 907 468  gb  de

 

Krav Maga 360


Pytania i odpowiedzi

Krav Maga 360


Historia

Krav Maga 360


Stopnie

Krav Maga 360


Sprzęt treningowy