KRAV MAGA 360

Instruktorzy - ANDRZEJ PYRA


Andrzej Pyra

Instruktor

  • Instruktor samoobrony Krav Maga – Uprawnienia Izraelskie i Międzynarodowe
  • Instruktor walki nożem Instruktor CQB / CQC (walka w zamkniętych przestrzeniach)
  • Instruktor sportu o specjalności – Samoobrona Stopień Krav Maga – F4
  • Magister Kognitywistyki na UAM

 

Kwalifikacje

Trenuję krav magę od 2005 roku. Zainteresowałem się nią jeszcze w liceum.

Chociaż do wyboru miałem kilka innych możliwości, to zdecydowałem się właśnie na nią. Od początku spodobało mi się w niej to, że liczy się w niej skuteczność i dążenie do szybkiego rozwiązania problemu. Ponadto, zaletą tego systemu było dla mnie to, że każdy może opanować go w stopniu pozwalającym na istotne zwiększenie swojego bezpieczeństwa. Po kilku latach ciężkiej pracy nad sobą  udało mi się zdobyć stopień Fighter 3 . Później pomyślałem o tym, że mógłbym założyć swoją własną szkołę, żeby móc przekazywać swoją pasję kolejnym osobom. I właśnie tak powstał pomysł na Krav Maga 360.

 

Dlaczego warto?

Krav Maga zapewnia skuteczne narzędzia do zapewnienia sobie i swoim bliskim bezpieczeństwa. Nikogo z nas nie stać na zaniedbywanie tej trefy naszego życia a Krav Maga zapewnia optymalną drogę do nauki samoobrony.

Dodatkowymi atutami są ludzie, których poznajemy i kondycja którą budujemy dzięki treningom. Te dodatkowe elementy sprawiają, że chce się wracać na zajęcia nawet po tym kiedy oczujemy się pewniej na ulicy.

 

Co nas wyróżnia?

Wyróżniamy się w dwóch aspektach – zakresu przekazywanych technik oraz sposobu myślenia na temat walki.

Nasza filozofia opiera się na założeniu, że należy zawsze zakładać najgorszy możliwy scenariusz i do niego się przygotowywać. W związku z tym pracujemy w różnych kontekstach, często poza salą np. w autobusie lub parku, po to żeby umiejętności zdobyte na sali przełożyć na rzeczywiste warunki miasta. Zakładamy zawsze obecność więcej niż jednego przeciwnika oraz możliwość posiadania przez niego noża lub innej broni.

Jeśli chodzi o zakres przekazywanych technik to koncentrujemy się na tych najskuteczniejszych i najłatwiejszych do nauczenia. Kierujemy się tutaj zasadą, że skuteczniejszym będzie ten, który  1000 razy ćwiczył jedną technikę niż ten, który 1000 technik ćwiczył raz.


Dyplomy

Zgłoś się na pierwszy darmowy trening!

skontaktuj się